O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy naszą firmę, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty z branży introligatorskiej. W 2017 roku skupiliśmy się głównie na dystrybucji maszyn i urządzeń do oprawy twardej, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby oferowane towary były najwyższej jakości a obsługa techniczna na bardzo dobrym poziomie.

Dlaczego my? Ponieważ w drugim naszym zakładzie pracujemy na wszystkich oferowanych przez nas maszynach i produktach. Nie sprzedajemy urządzeń jedynie jako ich dystrybutor, ale znamy każdy szczegół pracy tych urządzeń. Każdy nasz klient może liczyć w dowolnym momencie na konsultację telefoniczną związaną z bieżącą obsługą danej maszyny.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email marek@kromes.pl lub telefonicznie pod numerem +48.502702803.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
KROMES - maszyny i urządzenia introligatorskie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl